Bize Ulaşın... +90 212 521 75 17
AUTOWAXBALAT
Bizi Takip Edin...
Hakkımızda

AUTOWAX Almanya'da kurulu bulunan araştırma labaratuvarlarında TÜV belgeli, İSO standartlarına uygun boya koruma ve temizlik kimyasalları üzerine çalışmalar yürütmektedir. Bu çalışmalar sonucu Dünya'nın tercih ettiği detaylı temizlik ve boya koruma ürünleri geliştirmiştir. AUTOWAX ürünleri dünyanın önde gelen otomobil firmalarında kullanılmakta ve kullanılması önerilmektedir. Çünkü AUTOWAX ürünleri labaratuvar çalışmalarından sonra oto bakım istasyonlarında profesyonel ekipler tarafından denetlenmektedir.

Neden AUTOWAX
Kalite
Tüm ürünlerimiz, üstün teknoloji ile Avrupa da üretilmekte olup, ürün reçeteleri bulunmaktadır.Üst düzey ürün kalitesi ve garanti sunulmaktadır.

Ürün Çeşitliliği
Sektörel bazda ki faaliyetlerimiz içerisinde müşterilerimize zengin seçenekler ve çeşitlilikler sunulmaktadır. Aracının ihtiyacı olan bir çok konuya çözüm bulabilmektedir.

Garantili Hizmet
%100 müşteri memnuniyetine dayalı çalışma prensiplerimiz bulunmaktadır. Yapmış olduğumuz tüm çalışmalarda müşterilerimize ’’ Garanti Belgesi ’’ vermekteyiz.

Titiz işçilik Standartı
Tüm çalışmalarımızda, mesleki eğitimini tamamlamış, ’’teknik eğitim yeterlilik sertifikası ’’ almış kalifiye personel görev almaktadır.

Yenilikçilik
Avrupa daki üretici firmamızın, ARGE çalışmaları avantajlarını azami derecede kullanmaktayız. Sektörel gelişmeleri, yenilikleri aynı anda müşterilerimize sunabilmekteyiz.

Yaygın Bayi Ağı
Yurt genelinde 100 ün üzerinde yaygın bayi ağı ile tercih edilebilirlik önceliğimiz bulunmaktadır.

Uygun Fiyat
Rekabet avantajımızı kullanmak için, kaliteli hizmet ve ürünleri en uygun fiyatlar ile nihayi tüketicinin hizmetine sunmaktayız.

Felsefemiz
Müşteri bizim işimizdir.